Bir arama yapın...

Haberler
Yazın Cilt Bakımı Nasıl Olmalı?
9 Haziran 2023 Cuma

Yazın Cilt Bakımı Nasıl Olmalı?

Her mevsim tüylerden arınmış, sivilcesiz, lekesiz ve parlak bir cilt görünümüne sahip olmak artık hayal değil… Sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmak sizlerin elinizde… Cilt bakım ürünlerinde yapacağınız doğru tercihlerle bu konuda bütün bir yılı mutlu geçirebilirsiniz.

Yazın Cilt Bakımı Nasıl Olmalı?

Cilt Bakım Rutininizi Gözden Geçirin

Yaz sıcaklarının yavaş yavaş kendisini hissettirdiği bu dönemde cilt bakım planınızı bir kez daha gözden geçirmenin vakti gelmiştir. Bu sıralar özellikle epilasyon rutininizi geciktirmemenizde yarar vardır.

Işıl Işıl Bir Cilt İçin Neler Yapabilirsiniz?

Aksi halde yazın yakıcı sıcaklarında sorun yaşayabilirsiniz. Cildinize uyguladığınız epilasyon seansınız yazın ortasında güneşin zararlı ışınlarıyla kalıcı lekelenmelere yol açabilir. Peki, yazın ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olmak için neler yapabilirsiniz?

Peelingi Doğru Bir Seçenek Olabilir

Vücudunuzda bazı lekelere veya çilek bacak görünümüne sahipseniz, haftada iki kez duş esnasında ölü deri hücrelerinin cilt yüzeyinden uzaklaştırılması işlemi olan peeling ile bakım gerçekleştirebilirsiniz. Bu bacaklarınızdaki o sorunlu görünümü azaltır. Aynı zamanda bedeninizin zamanla daha canlı, estetik ve kusursuz hale gelmesine yardımcı olur. İçeriğindeki etkili yenileyici kaliteli ürünlerle cilt bariyerinizi bozmadan ilerleyebilirsiniz. Yazın rahatlatıcı ve ferah bir cilt için peeling doğru bir seçenek olabilir.

Kaliteli Nemlendiriciler Tercih Edin

Gün boyu taze, aydınlık ve estetik bir cilt görünümü için nemlendirici tercihi önemlidir. Her mevsim cildin gereksinim duyduğu nemi kazanması gerekiyor. Bunun için kişiye uygun sağlıklı nemlendiricilerle cildin korunmasını sağlanabilir. Bu hususta Dew by SBG’den “Fresh & Firm Canlandırıcı Cilt” ürünü mantıklı bir seçenek olabilir.

Dew by SBG Cilt Bakım Ürünlerini İnceleyin

Yazın sıcaklığı ve enerjisiyle herkes açık, ışıltılı bir cilde sahip olmak ister… Peki bunun için hangi ürünleri kullanıyorsunuz? Cilt bakım ürünlerinde yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. O zaman sizlere Dew by SBG cilt bakım ürünlerinden “Filtred Skin Leke Serumu” , “Infinity Anti-Age Yüz Serumu” ve “Sensitive Touch Hassas Yüz Yıkama” ile tanışmayı önerebiliriz. Organik, saf, temiz içerikli bu ürünlerle cildinizin ihtiyaç duyduğu forma kavuşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra “Infinity Anti-Age Yüz Serumu”, “Long Lasting Moisturizer (Uzun etkili nemlendirici)” ve “Smooth & Tight Akne Serumu” ürünlerimizi de incelemeniz yararlı olacaktır.

Yorumunuzu bırakın