Bir arama yapın...

Kurumsal
Hakkımızda

Dew By Sbg Hakkında

Dew By Sbg Hakkında

Bir hayalle yola çıktık. Doğanın iyileştirici gücünden ilham alarak çıktığımız bu yolculukta; olabildiğince saf, temiz içerikli, cildimize ihtiyacını verebilecek ürünlerdi hayalimiz.

Bir eczacı ve bir işletmeci 2 kadın girişimci olarak güçlerimizi birleştirip hayallerimizin peşinden gittik ve doğal kozmetiğe farklı açıdan yaklaştık. Eczacılık biliminin öğretileri ile aromaterapiyi harmanlayarak titizlikle oluşturduğunuz formülasyonlarımızı doğaya dost ambalajlar ile sizlerle buluşturduk.

Yüksek etkili aktif bileşenler kullanarak ürettiğimiz cilt bakım ürünleri ile doğal güzelliğin mümkün olduğunu savunuyoruz.

Dew by SBG ailesi olarak yüz temizleme jeli, canlandırıcı cilt toniği, serum ve nemlendiriciden oluşan cilt bakım ürünlerimizin ruhumuzu ve bedenimizi birlikte besleyip iyileştireceğine inanıyoruz.

Sentetik koku ve parfüm kullanmıyor, kokularımızı bitki özleri ve aromatik yağlardan sağlıyoruz. Küçük partiler halinde ürettiğimiz ürünlerimizi her zaman ilk günkü tazeliğinde sizlere ulaştırarak sizleri ışıl ışıl parlayan sağlıklı ciltlere kavuşturmaya devam edeceğiz.


Doğanın İyileştirici Gücünü Dew by SBG ile yakalayın!