Bir arama yapın...

Haberler
Hücrelerinizi Yenileyin, Cildinizi Gençleştirin
25 Ekim 2022 Salı

Hücrelerinizi Yenileyin, Cildinizi Gençleştirin

Geçen yılları içerisinde cildimizin kolajen üretimi giderek azalır. Bu yüzden cildimizin üzerinde kırışıklıklar ve ince çizgilerle karşılaşırız. Cildinizin kırışmasını önlemek için gereken ise doğru bakım yöntemleri. Evde kendi kendinize uygulayabileceğiniz birkaç basit teknikle cilt hücrelerinizi yenilemek ve her daim genç kalmak mümkün. Cildinizin dostu ürünlerle her an yanınızda olan Dew By SBG olarak gençleşmenizi sağlayan bakım yöntemlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Hücrelerinizi Yenileyin, Cildinizi Gençleştirin

Günlük Cilt Temizliğin

Her gün çevresel etkenlere maruz kalan cildimizde makyaj kalıntıları, yağ ve kirler birikebilir. Dolayısıyla gözeneklerimiz tıkanır ve çok sayıda cilt problemiyle karşı karşıya kalırız. Tüm bunlar yüzünden de cildimiz erken yaşlanır. Bu yüzden yaşlanma karşıtı cilt bakımının temeli günlük temizliktir.

Dew By SBG’nin Sensitive Touch Hassas Yüz Yıkama Jeli ihtiyaç duyduğunuz derinlemesine temizliği sizlere sağlar.

Yaşlanma Karşıtı A Vitamini Serumu

Ciltteki yaşlanmanın en önemli sebebi kolajen üretiminin azalmasıdır. Vitamin destekli serumlar kolajen üretimini arttırarak ince çizgilerinizin ve kırışıklıklarınızın görünümünü azaltır. Bu noktada cildinize ihtiyaç duyduğu bütün besinleri sağlayan Dew By SBG Infinity Anti-Age Yüz Serumu imdadınıza yetişiyor.

Haftada 1 Defa Peeling Yapmak

Cildimizin gözeneklerinde biriken ölü deriler de erken yaşlanmamızın nedenlerinden biri. Özlediğimiz tazeliğe ve canlılığa kavuşmak için haftada bir defa peeling yapmalıyız.

Göz Çevresi Bakımı

Yaşımızı ele veren en önemli noktalardan birisi de göz çevresinde bulunan kırışıklıklar. Bakım kremlerinden faydalanarak bu bölgedeki kırışıklıkları azaltabilir ve dolgun, aydınlık bir görünüm elde edebiliriz.

Cildinizi Güneşin Olumsuz Etkilerinden Koruyun

Güneş ışınlarına fazlaca temas edip de korunmayan ciltler son derece erken yaşlardan itibaren kırışma eğilimindedirler. Güneş ışınlarının olumsuz bazı etkileri sizi ve cildinizi çabuk yaşlandırır. Bununla da kalmaz teninizde lekeler oluşmasına neden olur. Bu nedenle güneş kremlerini her mevsim kullanmayı alışkanlık haline getirmek gerekir.

Siz de cildinizin zamana meydan okuyan bir güzelliğe kavuşması için Dew By SBG’nin eşsiz ürünleriyle tanışmakta acele edin. Ürünlerimizi görmek için tıklayın.

Yorumunuzu bırakın