Bir arama yapın...

Haberler
Cildinizin Dostu Dew By SBG’den Cildinizin Kalitesini Arttıracak Alışkanlıklar
10 Ekim 2022 Pazartesi

Cildinizin Dostu Dew By SBG’den Cildinizin Kalitesini Arttıracak Alışkanlıklar

Günümüzde kusursuz bir cilde sahip olmak herkesin ortak arzusu… Günlük hayatın yıpratıcı etkisine karşın cildinizin her daim genç ve sağlıklı olmasını, güzel ve ışıltılı görünmesini istiyorsanız cildinize çok iyi bakmanız ve cilt bariyerinizi de güçlendirmeniz gerekiyor. Cildinizi güçlendirmek ve cilt kalitenizi arttırmak için kendi cilt tipinize uygun bir bakımı rutin olarak uygulamanız gerekiyor. Doğal ve cildinizin ihtiyaç duyduğu bütün besinleri sağlayan ürünleriyle her daim yanınızda olan Dew By SBG, cilt kalitenizi arttıracak gündelik alışkanlıkları sizler için derledi.

Bilindiği üzere parlak, sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın yolu cildinize çok iyi bakmak ve onu günlük hayatın yıpratıcı etkilerinden korumak. Bunu sağlamak için de cilt bariyerinizi güçlendirecek bazı püf noktalarını alışkanlık haline getirmeniz gerekiyor.
Cildinizin Dostu Dew By SBG’den Cildinizin Kalitesini Arttıracak Alışkanlıklar

Sağlıklı ve Güzel Bir Cilde Sahip Olmak İçin Yapılması Gerekenler…

Doğru Yüz Yıkama Jeli Seçmek

Güzel bir cilde kavuşmanın birinci kuralı, cildimizi sürekli olarak temiz tutmaktır. Artık insanların büyük çoğunluğu cilt temizlemek için özel jel veya köpük temizleyicileri kullanmak gerektiğinin farkında.

Dew By SBG Sensitive Touch Hassas Yüz Yıkama Jeli bu konuda en doğru çözüm. İçeriğinde bulunan ayçiçek yağı, makyaj artıklarınızı ve cildinizin üzerinde biriken tozları cilt dengesine zarar vermeden temizlemenizi sağlar. Yine içerisinde bulunan Allantoin ve Pantenol takviyesi her yıkamanın ardından size gergin, nemli ve temiz bir cilt bırakır.

Bunun haricinde sütle cilt temizliği de asırlardır güzelliğin peşinde koşan insanlığın başvurduğu yöntemlerden biri. Süt cildimizde biriken yabancı maddeleri ve kirleri temizlemekle kalmaz aynı zamanda ışıldayan bir görünüm de kazandırır. Sivilce oluşumuna yol açan bakteriler de bir azalma meydana getirir, gözeneklerinizi derinlemesine temizler.

Cilt Bariyerinizi Güçlendiren Mucizevi Bitki: Aloe Vera

Doğal yöntemlerle cilt bakımı denince ilk akla gelen madde aloe vera bitkisinin jeli… Cildimizi kelimenin tam anlamıyla neme doyuran Aloe Vera jeli aynı zamanda cilt bariyerimizi güçlendiriyor ve dış etkilere karşı dayanıklı hale getiriyor.

Bunun dışında siyah nokta, akne ve sivilce problemlerinin yaşanma olasılığını da yüksek oranda ortadan kaldırıyor. Aloe vera jelini bir hafta içerisinde en az iki veya üç defa maske olarak kullanmak uzmanlar tarafından önerilen cilt bakım teknikleri arasında yerini alıyor. Aloe Vera jelini temiz bir cilde uygulamak ve on ila on beş dakika süresince beklettikten sonra durulamak kısa bir zamanda cilt bariyerinizi güçlendirecektir. Fakat akneleriniz, sivilceleriniz ve siyah noktalarınız için daha hızlı ve kesin bir çözüm arayışındaysanız, Dew By SBG’nin eşsiz ürünü Smooth & Tight Akne Serumu’nu deneyebilirsiniz.

Cildinizi Nemlendirmeyi Unutmayın

Cilt kalitesini arttırmak ve güçlü bir cilt bariyerine sahip olmak için cildinizi en önemli ihtiyacı olan nemden mahrum bırakmamalısınız. Gündelik hayatın getirdiği olumsuz etkilerden dolayı cildimiz, ihtiyaç duyduğu nemi kaybeder. Bu noktada sizin ve cildinizin imdadına Dew By SBG’nin Long Lasting Moisturizer uzun etkili nemlendiricisi yetişir. İçerisindeki vitamin, hyaluronik asit ve bitki ekstreleri sayesinde cildinizi uzun süre nemli halde tutan ürün, iyi beslenmiş, parlak, yumuşak ve ışıltılı bir cilde kavuşmanızı sağlar. Linke tıklayarak online sipariş verebilirsiniz.

Her Gün Bol Bol Su İçmek

Cilt sağlığımızı korumanın belki de en eski ve en doğal yolu sudan geçer. Bir gün içerisinde yavaş yavaş nemliliğini kaybeden cildimizi su içerek yeniden eski canlı haline getirebiliriz. Cildimizin tazelenmesine ve nefes almasına yardımcı olan su, aynı zamanda cilt elastikiyetini de arttırmaktadır. Bu da kırışıklık oluşumunu geciktirir. Uzmanlar her gün sekiz ila on bardağa kadar su tüketilmesinin parlak ve canlı bir cildin anahtarı olabileceği görüşünde.

Zamana meydan okuyan bir güzellik için cildinizin dostu Dew By SBG’yi takip etmeye devam edin.

Yorumunuzu bırakın