Bir arama yapın...

Haberler
Çalışan Kadınlar İçin Cildinizi Işıl Işıl Gösterecek Tavsiyeler
26 Eylül 2023 Salı

Çalışan Kadınlar İçin Cildinizi Işıl Işıl Gösterecek Tavsiyeler

Bakımlı olmak, güzel, sağlıklı ve ışıldayan bir cilde sahip olmak herkesin arzusu. Özellikle işi gereği göz önünde olan, her gün çok sayıda insanla karşılaşanlar için cilt bakımı neredeyse işinin bir parçası. Ancak iş yaşantısındaki yoğunluk, metropol hayatının zorlukları kendimize vakit ayırmayı zorlaştırıyor. Tüm bu koşturmacanın içerisinde günlük cilt bakım rutinimize gereken özeni gösteremeyebiliyoruz. Ancak profesyonel cilt bakım ürünleri ile her daim cildinizin dostu Dew By SBG, sizler için çok zaman harcamadan uygulayabileceğiniz tavsiyelerde bulundu. İşte beş dakikada ışıl ışıl bir cilde sahip olmak için uygulayabileceğiniz ipuçları…

Çalışan Kadınlar İçin Cildinizi Işıl Işıl Gösterecek Tavsiyeler

Temizleme ve Nemlendirme İçin Bir Dakika

Gözeneklerinizde biriken kir ve yağdan arınmak için hafif bir temizleyici kullanabilirsiniz. Cildinizi temizledikten sonra cilt tipinize uygun bir nemlendirici kullanın. En yoğun gününüzde bile bir dakika ayırarak cilt temizliğini ve nemlendirmeyi sağlayabilirsiniz.

BB Krem Ya Da Renkli Nemlendirici İçin Bir Dakika

Çok işlevli bir ürün olan BB krem ve renkli nemlendiriciler hafif bir kapatıcılık sağlamakla birlikte makyaj uygulamasını kolaylaştırıyor, nemlendiriyor ve cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyor. Siz de cilt tonunuza uygun bir renk seçip, cildinize eşit şekilde dağıtarak bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Gözleri Ortaya Çıkarmak İçin Bir Dakika

Kaş jeli ya da kaş kalemi kullanmak gözlerinizi öne çıkarmak için son derece etkili bir yöntem. Dikkatleri gözlerinizin üzerine çekmek için bir kat maskara kullanabilirsiniz. Ve eğer zamanınız varsa derinlik ve boyut katmak için nötr bir göz farı uygulayabilirsiniz.

Yanaklar ve Dudaklar İçin Bir Dakika

Krem bazlı ve pembe tonlarında bir allık seçerek işe başlayın. Elmacık kemiklerinize ve yanaklarınıza az miktarda uygulayın ve parmaklarınızla dağıtın. Doğal bir renk tonu elde edebilmek için kalan ürünü dudaklarınızda kullanabilirsiniz.

Kusursuz Dokunuşlar İçin Bir Dakika

Beş dakikalık güzellik rutininizi elmacık kemiklerinin üst kısımları, burun köprüsü gibi yüksek noktalarını aydınlatarak tamamlayabilirsiniz. Bu adım cildinizi parlak bir hale getirir. Eğer isterseniz yarı saydam bir pudra yardımıyla makyajınızı sabitleyebilir ve gün boyu cildinizin parlak kalmasını sağlayabilirsiniz. Son olarak da bir tutam vurgulayıcı ile kusursuz dokunuşu yapabilirsiniz.

Temel Gereksinimlerinizi Düzenleyin

Günlük kullanacağınız cilt bakım ürünlerinizin ve makyaj malzemelerinizin bir arada olduğu, düzenli bir makyaj çantası hazırlayabilir ve bu sayede zaman kazanabilirsiniz. Adımları basitleştirerek süreci daha rahat ve sorunsuz hale getirebilirsiniz.

Tüm bu cilt bakım rutininde işinize yarayacak Dew By SBG’nin profesyonel cilt bakım ürünlerine göz atmak için tıklayabilirsiniz.

Yorumunuzu bırakın