Bir arama yapın...

Haberler
Estetik Operasyonlara Gerek Duymadan Cildinizi 30 Yaş Gençleştirin
10 Ekim 2022 Pazartesi

Estetik Operasyonlara Gerek Duymadan Cildinizi 30 Yaş Gençleştirin

Yaşlanmanın önüne geçmek için ilk akla gelen yol estetik operasyonlar olsa da doğanın bize sunduğu çok daha geniş seçenekler var. Doğru bir cilt bakımı, yüz masajı ve nemlendirici ürünlerle cildimizi yaşlandıran etkilere karşı koymak mümkün. Cildinizin dostu Dew By SBG, estetik müdahalelere ihtiyaç duymadan zamana meydan okuyacak bir güzelliğe sahip olabilmeniz için ipucu niteliğindeki 4 formülü sizler için derledi.

Cilt bakımı için her cilt tipine göre çok sayıda yöntemden söz etmek mümkün. Yüz germe masajı ile doğal bir lifting etkisi sağlamak da mümkün, su tüketiminizi arttırarak cildinizin nemlilik oranını arttırmak da…

Ameliyatsız 30 Yaş Gençleşin

Dew By SBG’den Cildinizi Gençleştirecek Tavsiyeler

Yaşlanma karşıtı ürünler kullanmak, doğru bir cilt bakımı uygulamak ve temiz beslenmek elbette ki bu sürecin olmazsa olmazları. Fakat yüz egzersizleri de mükemmel bir tamamlayıcı olabilir. Çoğu uzmana göre yüz egzersizleri, gergin ve genç bir cildin anahtarı. Doğal bir lifting etkisi sağladığı ve sonuçları son derece belirgin olduğu için tüm uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor.

30’lu yaşlarından itibaren doğru bir cilt bakımı ve yüz egzersizlerini birlikte yürüten bireylerin ellilerinde bile hala 30’lu yaşlarında gibi göründükleri biliniyor.

Günlük hayatın ve dış etkenlerin yaşlandırıcı, yıpratıcı etkisine karşın Dew By SBG’nin Infinity Anti – Age Yüz Serumu da cildinize ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlar. Yüzünüzde oluşan ince çizgi ve kırışıklıkları azaltır. Hücrelerinizin daha hızlı yenilenmesini sağlar ve sonucunda daha parlak ve canlı görünen bir yüze sahip olursunuz.

Yüz egzersizlerinin dışında daha genç bir cilde sahip olmanın başka anahtarları da var. Bunlardan ilki bol su tüketerek cildinizi ihtiyaç duyduğu nemden mahrum bırakmamak. Bununla birlikte güneş ışınlarına mümkün olduğunca az maruz kalmak… Dew By Sbg’nin uzun etkili nemlendiricisi Long Lasting Moisturizer uzun etkili nemlendirici de içerisinde bulunan argan yağı ile cildinizin yumuşaklığını arttırır. İnce çizgilerinizin derinliğini azaltır. İhtiyaç duyduğunuz nemi sağlar ve parlak, gergin, ışıltılı bir yüze sahip olmanızı sağlar. Dew By SBG ile güzelliğiniz her daim ışıldasın…

Yorumunuzu bırakın